فروش آنلاین ماهی و میگو جنوب @mahima.ir

mahima.ir

فروش آنلاین ماهی و میگو جنوب #ماهیما ارسال#رایگان بندرعباس ارسال درب منزل سراسرکشور شهرستان:لاین هوایی و زمینی ساعت سفارش:۸ الی ۲۰ 📲 ۰۹۱۷۷۹۷۰۰۹۰ #ماهی #میگو Mahima

فروش آنلاین ماهی و میگو جنوب (@mahima.ir) Recent Photos and Videos

 • میگو بلوری دریایی

کیا تا حالا این میگو رو دیدن؟؟
 • میگو بلوری دریایی کیا تا حالا این میگو رو دیدن؟؟
 • 319 0 1 week ago
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣
دستور پخت ماهی حلوا سفید سرخ کردنی .
🥡🥡🥡🥡
مواد لازم
مواد لازم	مقدار
ماهی حلوا سفید	۳ عدد
آرد	۱ لیوان
نمک و زردچوبه و فلفل و پودر سیر	به مقدار لازم
🐟🍣🐟🍣🐟🍣 .
دستور پخت ماهی حلوا سفید .
♨️ .
طرز پخت :
.
ماهی ها رو بشورید و بذارید آبشون کامل از بین بره.

میتونید از قبل بهش نمک و کمی آبلیمو بزنید و بذارید بمونه تا مزه دار بشه. ولی این کار رو هم نکنید هیچ اشکالی نداره (اختیاری هست). آرد و نمک و زردچوبه و فلفل رو توی یه ظرف بزرگ مثل سینی با هم مخلوط کنید. اگه دوست دارید پودر سیر هم اضافه کنید. .
♨️
ماهی رو در مخلوط آرد بزنید و پشت و روش کنید تا همه جاش خوب آردی بشه.

روغن رو در تابه بریزید و بذارید گرم بشه.

ماهی کاور شده با آرد رو در روغن داغ بگذارید و بذارید با حرارت ملایم یک طرفش سرخ بشه.
.
😋😋😋نوش جان!!!
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت ماهی حلوا سفید سرخ کردنی . 🥡🥡🥡🥡 مواد لازم مواد لازم مقدار ماهی حلوا سفید ۳ عدد آرد ۱ لیوان نمک و زردچوبه و فلفل و پودر سیر به مقدار لازم 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 . دستور پخت ماهی حلوا سفید . ♨️ . طرز پخت : . ماهی ها رو بشورید و بذارید آبشون کامل از بین بره. میتونید از قبل بهش نمک و کمی آبلیمو بزنید و بذارید بمونه تا مزه دار بشه. ولی این کار رو هم نکنید هیچ اشکالی نداره (اختیاری هست). آرد و نمک و زردچوبه و فلفل رو توی یه ظرف بزرگ مثل سینی با هم مخلوط کنید. اگه دوست دارید پودر سیر هم اضافه کنید. . ♨️ ماهی رو در مخلوط آرد بزنید و پشت و روش کنید تا همه جاش خوب آردی بشه. روغن رو در تابه بریزید و بذارید گرم بشه. ماهی کاور شده با آرد رو در روغن داغ بگذارید و بذارید با حرارت ملایم یک طرفش سرخ بشه. . 😋😋😋نوش جان!!! . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 405 0 1 month ago
 • سلام ظهرتون بخیر.
.
ما اومدیم با یه دستور پخت عالی 😍😋🐠🔪
.
برای استفاده از این دستور پخت میتونید ماهی ، طلال ، ماهی گُر ، سنگسر کوچیک استفاده کنید.
.
ماهی تنپاک شده رو میتونید از ماهیما تهیه کنید و از این دستور پخت استفاده کنید.
.
مواد لازم :
ماهی دلخواه ، سیر ، ارد مخصوص سرخ ، کره ، نمک
.
ابتدا شیارهایی رو پوست ماهی می اندازیم و به ان نمک میزنیم.
.
ماهی را درون ارد غلتانیده و کره را درون تابه انداخته و با سیر تفت میدهیم و سپس ماهی را درون ان سرخ میکنیم.
.
نوش جان 😋😋😋
.
امیدوارم که براتون مفید باشه.
.
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • سلام ظهرتون بخیر. . ما اومدیم با یه دستور پخت عالی 😍😋🐠🔪 . برای استفاده از این دستور پخت میتونید ماهی ، طلال ، ماهی گُر ، سنگسر کوچیک استفاده کنید. . ماهی تنپاک شده رو میتونید از ماهیما تهیه کنید و از این دستور پخت استفاده کنید. . مواد لازم : ماهی دلخواه ، سیر ، ارد مخصوص سرخ ، کره ، نمک . ابتدا شیارهایی رو پوست ماهی می اندازیم و به ان نمک میزنیم. . ماهی را درون ارد غلتانیده و کره را درون تابه انداخته و با سیر تفت میدهیم و سپس ماهی را درون ان سرخ میکنیم. . نوش جان 😋😋😋 . امیدوارم که براتون مفید باشه. . . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 404 0 1 month ago
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣
دستور پخت فیله کوسه ماهی .
🥡🥡🥡🥡
مواد لازم

مواد لازم	مقدار
فیله کوسه ماهی تازه	 ۵۰۰ گرم
آرد سوخاری	به میزان لازم
آبلیمو	۳ قاشق غذاخوری
زعفران آب کرده	یک قاشق غذاخوری
نمک و فلفل	به میزان لازم
شیر	یک لیوان
پیاز	۱ عدد متوسط
فلفل دلمه	۱ عدد متوسط
تخم مرغ	۲ عدد
🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت فیله کوسه ماهی
♨️ .
طرز پخت :
.
اگر قرار است برای ناهار ، فیله ی کوسه ماهی را آماده کنید ،بهتر است از شب قبل ،فیله ی ماهی رو به اندازه های دلخواه برش داده ، (البته برش ماهی هرچقدر نازک تر باشه بهتره) و توی یک ظرف درب دارتیکه های برش دار ماهی رو چیده ، و به آن دو قاشق آبلیمو یا دو عدد لیموی تازه و مقداری زعفران آب شده، و نمک و فلفل با پیاز و فلفل دلمه ای ریز ریز خورد شده اضافه می کنیم و تمام گوشت ماهی رو با این مواد آغشته کرده و درب ظرف رو بسته و از شب قبل تا فردا قبل از ناهار درون یخچال قرار بدید. یک ساعت قبل از کشدن ناهار شرو ع به آماده کردن مواد میکس برای سرخ کردن ماهی می کنیم.

۲ عدد تخم مرغ ، آرد سوخاری ، نمک و فلفل ، مقدار خیلی کم زعفران آب شده ، باقی مانده ی مقدار آبلیمو یا لیموی تازه ، و یک لیوان شیر را درون یک ظرف ریخته و با هم میکس می کنیم.
♨️
حالا تیکه های گوشت کوسه ی طعم دار شده رو که از شب قبل آماده کردیم توی مایه میکس شده زده و خوب که تمام سطح گوشت کوسه آغشته شد ، داخل آرد سوخاری غلطونده ، و سپس داخل روغن داغ داغ و شناور با حوصله سرخ می کنیم.

گاهی از پوست کوسه ماهی بوی تند و غیر متعارفی مثل بوی آمونیاک مانندی به مشام میرسد. برای گرفتن این بو پس از جدا نموده فیله از پوست ، فیله بمبک را چند ساعت در شیر یا سرکه رقیق شده با مقداری آب پیاز بخوابانید . فیله بمبک برای کباب چنجه و استیک نیز مناسب است.
.
😋😋😋نوش جان!!!
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت فیله کوسه ماهی . 🥡🥡🥡🥡 مواد لازم مواد لازم مقدار فیله کوسه ماهی تازه ۵۰۰ گرم آرد سوخاری به میزان لازم آبلیمو ۳ قاشق غذاخوری زعفران آب کرده یک قاشق غذاخوری نمک و فلفل به میزان لازم شیر یک لیوان پیاز ۱ عدد متوسط فلفل دلمه ۱ عدد متوسط تخم مرغ ۲ عدد 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت فیله کوسه ماهی ♨️ . طرز پخت : . اگر قرار است برای ناهار ، فیله ی کوسه ماهی را آماده کنید ،بهتر است از شب قبل ،فیله ی ماهی رو به اندازه های دلخواه برش داده ، (البته برش ماهی هرچقدر نازک تر باشه بهتره) و توی یک ظرف درب دارتیکه های برش دار ماهی رو چیده ، و به آن دو قاشق آبلیمو یا دو عدد لیموی تازه و مقداری زعفران آب شده، و نمک و فلفل با پیاز و فلفل دلمه ای ریز ریز خورد شده اضافه می کنیم و تمام گوشت ماهی رو با این مواد آغشته کرده و درب ظرف رو بسته و از شب قبل تا فردا قبل از ناهار درون یخچال قرار بدید. یک ساعت قبل از کشدن ناهار شرو ع به آماده کردن مواد میکس برای سرخ کردن ماهی می کنیم. ۲ عدد تخم مرغ ، آرد سوخاری ، نمک و فلفل ، مقدار خیلی کم زعفران آب شده ، باقی مانده ی مقدار آبلیمو یا لیموی تازه ، و یک لیوان شیر را درون یک ظرف ریخته و با هم میکس می کنیم. ♨️ حالا تیکه های گوشت کوسه ی طعم دار شده رو که از شب قبل آماده کردیم توی مایه میکس شده زده و خوب که تمام سطح گوشت کوسه آغشته شد ، داخل آرد سوخاری غلطونده ، و سپس داخل روغن داغ داغ و شناور با حوصله سرخ می کنیم. گاهی از پوست کوسه ماهی بوی تند و غیر متعارفی مثل بوی آمونیاک مانندی به مشام میرسد. برای گرفتن این بو پس از جدا نموده فیله از پوست ، فیله بمبک را چند ساعت در شیر یا سرکه رقیق شده با مقداری آب پیاز بخوابانید . فیله بمبک برای کباب چنجه و استیک نیز مناسب است. . 😋😋😋نوش جان!!! . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 327 0 1 month ago
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣
دستور پخت استیک ماهی تن را با این آموزش در خانه به راحتی تهیه و نوش جان کنید.
🥡🥡🥡🥡
مواد مواد لازم

مواد لازم	مقدار
آب پرتقال	۱/۴ فنجان
سس سویا	۱/۴ فنجان
روغن زیتون	۲ قاشق غذا خوری
آب لیموترش	۱ قاشق غذا خوری
جعفری خرد شده	۲ قاشق غذا خوری
سیر خرد شده	۱ عدد
پونه خرد شده	۱/۲ قاشق چای خوری
استیک ماهی تن	۱۵۰ گرم
فلفل سیاه	۱/۲ قاشق چای خوری
🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت ماهی تن.
♨️ .
طرز پخت :
ابتدا استیک ماهی تن را در آب نمک که سرکه سفید و ادویه به آن زده با هم مخلوط میکنید و گوشت ماهی را در آن می خوابانید و روی آنرا می پوشانید به مدت حداقل ۳۰ دقیقه در یخچال قرار میدهید.

میتونید از قبل بهش نمک و کمی آبلیمو بزنید و بذارید بمونه تا مزه دار بشه. ولی این کار رو هم نکنید هیچ اشکالی نداره.
♨️
در یک ظرف بزرگ، آب پرتقال، سس سویا، روغن زیتون ، آب لیمو، جعفری، سیر، پونه، و فلفل را با هم مخلوط می کنید. گریل را از قبل برای حرارت های بالا گرم میکنیم.

به آرامی روغن میریزیم. میگذاریم تا استیک ماهی تن برای ۵ تا ۶ دقیقه بپزد، پس از آن گوشت ماهی را در سسی که تهیه کردیم می خوابانید.

۵ دقیقه اضافی طبخ را ادامه میدهید. مواد اضافه را دور ریخته و استیک ماهی تن را سرو میکنید.
.
😋😋😋نوش جان!!!
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت استیک ماهی تن را با این آموزش در خانه به راحتی تهیه و نوش جان کنید. 🥡🥡🥡🥡 مواد مواد لازم مواد لازم مقدار آب پرتقال ۱/۴ فنجان سس سویا ۱/۴ فنجان روغن زیتون ۲ قاشق غذا خوری آب لیموترش ۱ قاشق غذا خوری جعفری خرد شده ۲ قاشق غذا خوری سیر خرد شده ۱ عدد پونه خرد شده ۱/۲ قاشق چای خوری استیک ماهی تن ۱۵۰ گرم فلفل سیاه ۱/۲ قاشق چای خوری 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت ماهی تن. ♨️ . طرز پخت : ابتدا استیک ماهی تن را در آب نمک که سرکه سفید و ادویه به آن زده با هم مخلوط میکنید و گوشت ماهی را در آن می خوابانید و روی آنرا می پوشانید به مدت حداقل ۳۰ دقیقه در یخچال قرار میدهید. میتونید از قبل بهش نمک و کمی آبلیمو بزنید و بذارید بمونه تا مزه دار بشه. ولی این کار رو هم نکنید هیچ اشکالی نداره. ♨️ در یک ظرف بزرگ، آب پرتقال، سس سویا، روغن زیتون ، آب لیمو، جعفری، سیر، پونه، و فلفل را با هم مخلوط می کنید. گریل را از قبل برای حرارت های بالا گرم میکنیم. به آرامی روغن میریزیم. میگذاریم تا استیک ماهی تن برای ۵ تا ۶ دقیقه بپزد، پس از آن گوشت ماهی را در سسی که تهیه کردیم می خوابانید. ۵ دقیقه اضافی طبخ را ادامه میدهید. مواد اضافه را دور ریخته و استیک ماهی تن را سرو میکنید. . 😋😋😋نوش جان!!! . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 184 0 2 months ago
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣
ماهی سنگسر کبابی را طبق آموزش زیر از دستور غذای دریایی ماهیما تهیه و نوش جان کنید..
🥡🥡🥡🥡
مواد لازم

مواد لازم	مقدار
ماهی سنگسر	۱ عدد بزرگ
روغن زیتون	۳/۲ پیمانه
آبلیمو	۶ قاشق سوپخوری
نمک و فلفل قرمز	به میزان لازم
سیر	۴ حبه
جعفری خرد شده	۱۰۰ گرم ,
🐟🍣🐟🍣🐟🍣
دستور پخت ماهی سنگسر کبابی.
♨️ .
طرز پخت :
ماهی را با دستمال آشپزخانه خشک کنید. در یک ظرف ۳ قاشق سوپخوری روغن زیتون و ۳ قاشق سوپخوری آب لیمو, نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید و روی ماهی بریزید. در جای خنک بمدت ۱ ساعت در این سس بماند. سپس ماهی را روی کباب پز قرار دهید. .
♨️
در حین پخت با یک قلم مو ۲-۳ قاشق سوپخوری روغن زیتون را دو طرف بمالید. در یک ماهی تابه کوچک باقی مانده روغن , سیر , فلفل قرمز, نمک و ۳ قاشق سوپخوری آب لیمو را با هم مخلوط کنید. ماهی تابه را روی حرارت بگذارید.

چند جوش که زد آن را بردارید . با دقت ماهی را از کباب پز به ظرف اصلی انتقال دهید. از سس آماده شده روی ماهی بدهید ودر آخر جعفری خرد شده را روی ماهی بریزید . ماهی سنگسر کبابی را داغ داغ سرو کنید..
😋😋😋نوش جان!!!
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 ماهی سنگسر کبابی را طبق آموزش زیر از دستور غذای دریایی ماهیما تهیه و نوش جان کنید.. 🥡🥡🥡🥡 مواد لازم مواد لازم مقدار ماهی سنگسر ۱ عدد بزرگ روغن زیتون ۳/۲ پیمانه آبلیمو ۶ قاشق سوپخوری نمک و فلفل قرمز به میزان لازم سیر ۴ حبه جعفری خرد شده ۱۰۰ گرم , 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 دستور پخت ماهی سنگسر کبابی. ♨️ . طرز پخت : ماهی را با دستمال آشپزخانه خشک کنید. در یک ظرف ۳ قاشق سوپخوری روغن زیتون و ۳ قاشق سوپخوری آب لیمو, نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید و روی ماهی بریزید. در جای خنک بمدت ۱ ساعت در این سس بماند. سپس ماهی را روی کباب پز قرار دهید. . ♨️ در حین پخت با یک قلم مو ۲-۳ قاشق سوپخوری روغن زیتون را دو طرف بمالید. در یک ماهی تابه کوچک باقی مانده روغن , سیر , فلفل قرمز, نمک و ۳ قاشق سوپخوری آب لیمو را با هم مخلوط کنید. ماهی تابه را روی حرارت بگذارید. چند جوش که زد آن را بردارید . با دقت ماهی را از کباب پز به ظرف اصلی انتقال دهید. از سس آماده شده روی ماهی بدهید ودر آخر جعفری خرد شده را روی ماهی بریزید . ماهی سنگسر کبابی را داغ داغ سرو کنید.. 😋😋😋نوش جان!!! . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 235 0 2 months ago
 • 🦐🍣🦐🍣🍣🦐
دو پیازه میگو غذای دریایی واقعا خوشمزه را در این پست آموزشی از آشپزی غذای دریایی ماهیما تهیه کنید. امیدواریم از پخت این غذا لذت ببرید..
🥡🥡🥡🥡
مواد مواد لازم

مواد لازم	مقدار
میگو متوسط یا ریز	۵۰۰ گرم
سیب زمینی نگینی خرد شده	۳۰۰ گرم
پیاز بزرگ خلالی خرد شده	۱ عدد
سی خرد شده	۴ حبه
گرد لیمو	۱ قاشق غذاخوری
زردچوبه	دو قاشق مرباخوری
فلفل قرمز	یک قاشق مرباخوری
کشمش	۱/۴پیمانه
روغن و نمک	به میزان لازم
🦐🍣🦐🍣🦐🍣 .
دستور پخت دو پیازه میگو
.
طرز پخت :
♨️ .
.
روغن را در تابه ریخته و روی حرارت قرار می‌دهیم. پیاز را داخل تابه ریخته، تفت می‌دهیم تا طلایی شود و کنار می‌گذاریم و سپس سیر را به پیاز اضافه می کنیم و کمی تفت می دهیم. ♨️
.
سیب‌زمینی‌ها را کمی نمک زده و در روغن سرخ می‌کنیم. میگوها را به همراه زردچوبه، گردلیمو و فلفل قرمز اضافه کرده و چهار دقیقه تفت می‌دهیم.

در آخر پیاز و کشمش را افزوده، سپس با نان سرو می‌نماییم. .
😋😋😋نوش جان!!!
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 🦐🍣🦐🍣🍣🦐 دو پیازه میگو غذای دریایی واقعا خوشمزه را در این پست آموزشی از آشپزی غذای دریایی ماهیما تهیه کنید. امیدواریم از پخت این غذا لذت ببرید.. 🥡🥡🥡🥡 مواد مواد لازم مواد لازم مقدار میگو متوسط یا ریز ۵۰۰ گرم سیب زمینی نگینی خرد شده ۳۰۰ گرم پیاز بزرگ خلالی خرد شده ۱ عدد سی خرد شده ۴ حبه گرد لیمو ۱ قاشق غذاخوری زردچوبه دو قاشق مرباخوری فلفل قرمز یک قاشق مرباخوری کشمش ۱/۴پیمانه روغن و نمک به میزان لازم 🦐🍣🦐🍣🦐🍣 . دستور پخت دو پیازه میگو . طرز پخت : ♨️ . . روغن را در تابه ریخته و روی حرارت قرار می‌دهیم. پیاز را داخل تابه ریخته، تفت می‌دهیم تا طلایی شود و کنار می‌گذاریم و سپس سیر را به پیاز اضافه می کنیم و کمی تفت می دهیم. ♨️ . سیب‌زمینی‌ها را کمی نمک زده و در روغن سرخ می‌کنیم. میگوها را به همراه زردچوبه، گردلیمو و فلفل قرمز اضافه کرده و چهار دقیقه تفت می‌دهیم. در آخر پیاز و کشمش را افزوده، سپس با نان سرو می‌نماییم. . 😋😋😋نوش جان!!! . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 303 0 2 months ago
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣
سوفله ماهی جنوبی را در این پست آموزشی غذاهای دریایی ماهیما به شما آموزش می دهیم. امیدواریم از تهیه آن لذت ببرید.
.
🥡🥡🥡🥡
مواد لازم

مواد لازم	مقدار
ماهی شیر	۱ کیلو گرم
تن ماهی	۱ کنسرو
پنیر پارمزان رنده شده	۱۵۰ گرم
جعفری خرد شده	به میزان لازم
نمک و فلفل	به میزان لازم
روغن مایع	به میزان لازم .
🐟🍣🐟🍣🐟🍣 .
دستور پخت سوفله ماهی
.
طرز پخت :
♨️
ظرف مناسبی را انتخاب کرده و کف آن را چرب 
کنید.

ماهی ها را کف ظرف بچینید.

در یک کاسه، تن ماهی را با پنیر رنده شده و جعفری خرد شده مخلوط کنید. سپس آن را بر روی ماهی ها بریزید. .
♨️
ظرف را به مدت ۴۵ دقیقه با حرارت ۱۷۵ درجه سانتی گراد داخل فر قرار دهید.

نهایتاً ظرف را روی یک دیس برگردانید..
😋😋😋نوش جان!!!
.
✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ.
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 سوفله ماهی جنوبی را در این پست آموزشی غذاهای دریایی ماهیما به شما آموزش می دهیم. امیدواریم از تهیه آن لذت ببرید. . 🥡🥡🥡🥡 مواد لازم مواد لازم مقدار ماهی شیر ۱ کیلو گرم تن ماهی ۱ کنسرو پنیر پارمزان رنده شده ۱۵۰ گرم جعفری خرد شده به میزان لازم نمک و فلفل به میزان لازم روغن مایع به میزان لازم . 🐟🍣🐟🍣🐟🍣 . دستور پخت سوفله ماهی . طرز پخت : ♨️ ظرف مناسبی را انتخاب کرده و کف آن را چرب کنید. ماهی ها را کف ظرف بچینید. در یک کاسه، تن ماهی را با پنیر رنده شده و جعفری خرد شده مخلوط کنید. سپس آن را بر روی ماهی ها بریزید. . ♨️ ظرف را به مدت ۴۵ دقیقه با حرارت ۱۷۵ درجه سانتی گراد داخل فر قرار دهید. نهایتاً ظرف را روی یک دیس برگردانید.. 😋😋😋نوش جان!!! . ✅ نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذاریذ. . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 167 0 2 months ago
 • .
سلام ظهر بخیر .
میدونم که الان تایم نهار هست و خیلی گرسنه هستید.
.
یه ترکیب عالی از فیله ماهی 😍🐟 ماکارانی 🍝 و پودر سوخاری.
.
خوب‌ کافیه فیله های ماهی رو به اندازه های کوچیک تیکه کنیم ، ماکارانی رو‌ اب پز کرده و‌ماهی رو‌ لای رشته های ماکارانی میپیچونیم و میزنیم توی ارد سوخاری و بعدش هم سرخش میکنیم.
.
خیلی دلم میخوات این دستور پخت رو تست کنم 😋 خیلی خوشمزه به نظر میاد.
.
شما هم مثل من به این دستور پخت علاقه پیدا کردید ؟
.
نوش جان 😋
.
.
اگه این دستور پخت رو تجربه کردید 👨🏻‍🍳👩🏻‍🍳 حتما نظراتتون رو با ما به اشتراک بزارید.
نوش جان !!!!!
.
❌اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش:
.
📲۰۹۱۷۷۹۷۰۰۹۰
.
#mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf 
#ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس
#میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • . سلام ظهر بخیر . میدونم که الان تایم نهار هست و خیلی گرسنه هستید. . یه ترکیب عالی از فیله ماهی 😍🐟 ماکارانی 🍝 و پودر سوخاری. . خوب‌ کافیه فیله های ماهی رو به اندازه های کوچیک تیکه کنیم ، ماکارانی رو‌ اب پز کرده و‌ماهی رو‌ لای رشته های ماکارانی میپیچونیم و میزنیم توی ارد سوخاری و بعدش هم سرخش میکنیم. . خیلی دلم میخوات این دستور پخت رو تست کنم 😋 خیلی خوشمزه به نظر میاد. . شما هم مثل من به این دستور پخت علاقه پیدا کردید ؟ . نوش جان 😋 . . اگه این دستور پخت رو تجربه کردید 👨🏻‍🍳👩🏻‍🍳 حتما نظراتتون رو با ما به اشتراک بزارید. نوش جان !!!!! . ❌اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش: . 📲۰۹۱۷۷۹۷۰۰۹۰ . #mahima_ir #mahi #fresh #fishing #fish #shrimp #bandarabbas #persian_gulf #ماهیما #ماهیگیری #بندرعباس #خلیج_فارس #میگو #هشت_پا #لابستر #خرچنگ #دستور_پخت #اشپزی #غذا #غذا_دریایی #آشپزخانه
 • 456 0 2 months ago